Про церкву

 

    Церква адвентистів сьомого дня є всесвітньою християнською спільнотою, що налічує понад 20 мільйонів дорослих членів церкви, а включаючи усіх, хто відвідує церковні богослужіння й дітей — до 30 млн чоловік які проживають в 209 країнах.

Місія Церкви адвентистів сьомого дня полягає в тому, щоб навчити всі народи, доносячи до них вічне Євангеліє в зв'язку з Триангельскою звісткою (Об'яв. 14: 6-12), приводячи їх до прийняття Ісуса як особистого Спасителя і приєднання до Його Церкви Залишку, наставляючи їх служити Йому як Господу і готуючись до Його швидкого повернення.

Церква адвентистів сьомого дня, є християнською церквою протестантського напрямку. Назва «адвентисти» походить від латинського слова «adventus» і означає «очікуючі», які очікують Другий прихід Ісуса Христа. «Сьомого Дня» - означає, що Церква дотримується четвертої заповіді з Закону Божого, яка говорить про дотримання суботи, як сьомого дня. Офіційна назва Церкви була прийнята в 1863 році. У віровченні Церкви закладені принципи «solo scriptura» (тільки Писання) і «tota scriptura» (всі Писання). У визначенні віровчення, Церква адвентистів сьомого дня покладається тільки на Святе Писання, включаючи всі 66 книг Біблії, це Старий і Новий Завіти які є найвищим джерелом авторитету. Церква АСД є всесвітньою Церквою.

Кіровоградські громади адвентистів входять до складу об'єднання Дніпровської конференції. Територіально, Дніпровська конференція, включає в себе Кіровоградську, Полтавську та Черкаську області та кількісно складається з 128 громад. Адміністрація Дніпровської конференції знаходиться за адресою: м Черкаси вул. Добровольського 2.

 

Основні життєві цінності нашої церкви виходять з Біблії та прикладу життя Ісуса Христа. Життя кожної людини і його порятунок має для Бога найбільше значення. Кожна окрема людина заслуговує на гідне шанобливе ставлення і поводження. Ознакою віруючої людини є його сповідання принципів Священного Писання, а також високі моральні якості.

Багато уваги, в своєму служінні, Церква приділяє питанням сім'ї, виховання дітей і молоді. Для цього розробляються спеціальні матеріали, проводяться семінари, заняття, тематичні богослужіння, пасторські консультації, має добру діяльність капеланське служіння.

Характерним для адвентистів є дотримання, на підставі Біблії, принципів здорового способу життя.

Більшість членів церкви провадять здоровий спосіб життя і не вживають не здорову м’ясну їжу алкоголь, тютюн та інших наркотичні речовини. Серед вірян також популярне вегетаріанство.